- ELECTRICAL
- Γείωση - Αντικεραυνική Προστασία
- Ράβδοι Γείωσης & Εξαρτήματα
- ΜΠΑΡΑ ΟΥΔΕΤΕΡΟΥ ΚΑΙ ΓΕΙΩΣΗΣ 6 ΘΕΣΕΩΝ (1006.06)

3-10 Days
ΜΠΑΡΑ ΟΥΔΕΤΕΡΟΥ ΚΑΙ ΓΕΙΩΣΗΣ 6 ΘΕΣΕΩΝ (1006.06)
- Stock: 3-10 Days
- Model: 151-31901
5.62€
Ex Tax: 5.62€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΠΑΡΑ ΟΥΔΕΤΕΡΟΥ ΚΑΙ ΓΕΙΩΣΗΣ 6 ΘΕΣΕΩΝ (1006.06)
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\30 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,080kg |
| Μήκος | 30mm |
| Νούμερο Προϊόντος | 1006.06 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 15mm |
| Συσκευασία | Carton Box |
| Ύψος | 148mm |
